Телефонный запрос: +380638749723

Киев, ул. Красноткацкая, 48

Меню

Пекарські дріжджі в саду. Як зробити добрива з дріжджів?


Засіб з пекарських дріжджів для догляду за рослинами використовувалися нашими бабусями та прабабусями. Це дешевий і легко доступний засіб для тих, хто шукає органічні рішення в саду та городі. Як правильно підготувати дріжджі для рослин дивіться за посиланням https://tdazovcable.kiev.ua/drizhdzhova-pidgodivlya-dlya-roslin-recepti-i-sposobi-zastosuvannya/. Воно відмінно працює як альтернатива хімічним засобам захисту рослин і, крім того, його дуже легко приготувати. Дізнайтеся, як зробити розбризкувач добрив із дріжджів, які забезпечать пишне зростання ваших рослин та захистять їх від хвороб!

Пекарські дріжджі – використання в саду

Пекарські дріжджі можна використовувати як добрива, яке стимулює розвиток кореневої системи та прискорює зростання рослин, змушуючи їх рости дуже пишно. Дріжджі багаті багатьма речовинами, цінними для рослин, серед яких: вуглеводи, вітаміни групи В, органічне залізо, амінокислоти та мікроелементи. Крім того, вони колонізують коріння рослин і вступають з ними в симбіоз, одночасно захищаючи їх від атак шкідливих ґрунтових мікроорганізмів. Пекарські дріжджі можна використовувати у формі обприскування. Після обприскування рослини вони колонізують його листя, витісняючи мікроорганізми, шкідливі рослин, винуватців багатьох хвороб. Завдяки цьому дріжджі створюють природний бар’єр, який захищає рослину від грибкових захворювань.

Як зробити дріжджове добрива?

Нам потрібні дріжджі, цукор і вода для приготування добрива.

Пекарські дріжджі в саду. Як зробити добрива з дріжджів?

Ферментоване дріжджове добриво

Перший спосіб приготування дріжджів з пекарських дріжджів – покласти 100 г (1 кубик) дріжджів подрібнених у відро, засипати 1 склянкою цукру і залишити на 1-2 години. Після закінчення цього часу дріжджі, розчинені у цукрі, заливають 10 л теплої води. Ретельно перемішайте і дайте тинятися тиждень. Через тиждень суміш після розведення (1 склянка розчину на 10 л води) готова поливу рослин.

Неферментоване дріжджове добриво

Набагато простіший спосіб приготування добрива з дріжджів – помістити подрібнений кубик дріжджів у відро та залити 10 літрами теплої води. Потім ретельно перемішайте та залиште на 1 годину. Після цього розчин готовий до використання.

Добриво з дріжджів найкраще використовувати навесні і в кінці літа. Його також можна використовувати для поливу рослин горщиків. Неферментований дріжджовий розчин можна використовувати для прискорення компостування. Добриво з дріжджів дуже добре впливає на зростання рослин, що проростають.

Як приготувати дріжджовий спрей?

Щоб приготувати дріжджові пекарські розчини для обприскування, візьміть 100 г пекарських дріжджів і розчиніть в 3,2 літра молока 3,2%, а потім розбавте розчин 10 літрами води. Ми можемо додати розчин близько 1 столової ложки рідкого мила, щоб рідина краще залишалася на листі.

Розпилення дріжджів найчастіше використовується для захисту помідорів, огірків та полуниці від картопляної гнилі, борошнистої роси або сірої плісняви. Цей розчин буде корисним для всіх рослин на ділянці або в саду.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *