Телефонный запрос: +380638749723

Киев, ул. Красноткацкая, 48

Меню

До чого сняться покійники


До чого сняться покійники? Це одне з найчастіших питань, що задаються на психологічних консультаціях та форумах. Тяжке переживання смерті близьких людей навіть через роки приховано відбивається на психологічному стані і призводить до порушень сну. Детальныше поговоримо про те, до чого сняться покійні родичі та близькі за цим посиланням https://vistiradio.com.ua/navishho-uvi-sni-snyatsya-pokijni/.

Чому сняться покійники

Психологія не дає точних тлумачень даного типу снів, але вважає, що подібні явища – частина емоційного переживання проблеми, пов’язаної із раптовою смертю близької людини. Догляд людини завжди відбувається непередбачувано, залишаються недомовленості, питання, невирішені проблеми, образи та інше.

Людей турбують різні сни за участю померлих, але найчастіше виникають такі питання:

  • до чого сниться небіжчик і щось дає вам уві сні;
  • до чого сниться небіжчик і розмовляє з живою людиною;
  • до чого сниться, що ви розмовляєте із небіжчиком.

Небіжчик, який вам щось віддає або передає трактуваннями психологів показує, що у вас існує щось недороблене – синдром «відставленої образи» або «незавершеної справи». Тобто за життя людини залишилася незавершена справа, яка мучить вас.

Переживання та закриття проблеми у вигляді остаточної передачі шуканої речі показує, що ви завершили або дуже хотіли б завершити цю справу. Причому зовсім не обов’язково, щоб предмет, що передається уві сні, був безпосередньо пов’язаний з цією справою. Мозок генерує складні асоціативні ряди, зв’язок може бути далеко не очевидним.

До чого сняться покійники

Розмова з небіжчиком у напрямі є проявом психологічних наслідків болю втрати. У разі вашої ініціативи – бажання висловитися та домовити, у разі, якщо померла людина підходить уві сні з розмовою – бажання провести з людиною більше часу та отримати від неї корисну інформацію, підтримку. Зважаючи на цінність цієї людини ми не можемо відразу зрозуміти раптовість смерті і тому намагаємося продовжити спілкування з померлою – це нормальна захисна реакція мозку. Сни за участю людей, що пішли, можуть ставати кошмарами, викликати жах і біль, якщо за життя відносини з ними були негативними. Найчастіше так мозок реагує на стрес у реальності – сповнює сни тим, що колись викликало переживання та погані почуття.

Що у таких випадках робити? Найкраще якнайшвидше зжитися з думкою, що подібні сни – нормально і поступово вони будуть снитися дедалі рідше, що, у свою чергу, буде показником вашого позитивного емоційного стану. При почастішанні та ускладненні подібних снів варто звернутися за консультацією психолога, який може визначити, чи це проблема, що загрожує серйозним психічним розладом. Якщо після снів за участю покійних людей, у вас виникає бажання відвідати їхню могилу – не чекайте особливих дат, просто прийдіть на цвинтар, упорядкуйте могилу, принесіть квіти. Православні віруючі можуть помолитися за близьких або замовити молебень.

Тлумачення снів, у яких сняться покійники

Існує маса різних сонників, які трактують, до чого сниться небіжчик живим: сонник Ванги, Нострадамуса, Цвєткова та інші. Більшість трактувань сходяться, що покійники сняться до наростаючих змін у житті. Інше питання, до яких? На жаль, жоден сонник не дає точної відповіді на це запитання.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *